Emocje są ważną częścią naszego życia 🩵.
Każda z nich niesie ze sobą jakąś informację:
zarówno radość, ale i np. smutek, lęk czy złość…
Zamiast je tłumić, warto nauczyć się je zauważać, przyjmować i rozumieć 🩵.
Akceptacja emocji (czasami najpierw po zapewnieniu bezpieczeństwa, wsparcia czy uspokojenia ciała) może stać się krokiem do większego spokoju i lepszego kontaktu ze sobą 🩵. A pierwszy krok, żeby zaakceptować – to: „nie zaprzeczam”.
Marzena Ilona Kobosko
www.marzenakobosko.pl
#GabinetAkatimi #AkatimiOswiecim #TerapiaKobosko #Oświęcim #Kobieta #Emocje




